Reklama

Reklama

Boks. Tyson Fury i Deontay Wilder zmierzą się trzeci raz

22 lutego 2020 roku Tyson Fury drugi raz spotka się w ringu z Deontayem Wilderem. Może się okazać, że nie będzie to ich ostatnia walka. Promotor Brytyjczyka już snuje plany na temat kolejnego starcia.

Poprzednio obaj pięściarze walczyli ze sobą pierwszego grudnia 2018 roku. Tamten pojedynek zakończył się remisem i Wilder zachował pas mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.

Od razu po zakończeniu pojedynku zaczęło się mówić o rewanżu. Dojdzie do niego na początku przyszłego roku. Historia tej konfrontacji szybko się jednak nie skończy.

Jak informuje brytyjski "Mirror", promotor Fury’ego Frank Warren przyznał, że do trzeciej walki jego zawodnika z Wilderem może dojść jeszcze w 2020 roku. W kontrakcie zapisano bowiem klauzulę o rewanżu, niezależnie od wyniku drugiej walki.

Reklama

- Niezależnie od tego kto wygra, w lecie zmierzą się ponownie - powiedział Warren w rozmowie z talkSport.

Jeśli tak się stanie, oznacza to, że Anthony Joshua będzie musiał poczekać na konfrontację z jednym lub drugim pięściarzem. Joshua, po pokonaniu Andy’ego Ruiza Juniora, odzyskał pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO. Teraz szuka kolejnych wyzwań

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy