Reklama

Reklama

Boks. Telewizja Polska pokaże walkę Adama Kownackiego

W nocy z soboty na niedzielę kolejną walkę stoczy najwyżej notowany polski pięściarz wagi ciężkiej Adam Kownacki. Będą mogli ją też zobaczyć fani w naszym kraju. Walkę pokaże bowiem TVP.

Starcie Kownackiego z potężnym Finem będzie walką wieczoru gali w Barclays Center na nowojorskim Brooklynie. Tam mieszka Polak i w tej hali najczęściej walczy. Na pewno będzie miał wsparcie licznej Polonii. Co najważniejsze, jego walkę będą mogli zobaczyć też kibice w Polsce.

Portal bokswpolsce.pl podał informację, że walka będzie transmitowana przez TVP Sport i TVP 1. Pojedynek będzie można zobaczyć również w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej publicznego nadawcy.

Pojedynek ma się odbyć ok. godz. 20 lokalnego czasu. W Polsce będzie wtedy godz. 2 w nocy, ale Kownacki ma w naszym kraju rosnącą rzeszę fanów, którzy są gotowi zarwać dla niego noc.

Reklama

Szczególnie, że jest to bardzo ważna dla Polaka walka. Co prawda, po porażce Deontaya Wildera z Tysonem Furym, jego droga do mistrzostwa świata się wydłużyła, ale w jeśli pokona Heleniusa, to w sierpniu może zmierzyć się z byłym mistrzem świata Andym Ruizem jr.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje