Reklama

Reklama

Boks. Szeremeta i Głowacki czekają na terminy swoich walk

Promotor Eddie Hearn wciąż zmienia zdanie w kwestii terminów walk mistrzowskich Polaków: pojedynku Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z mistrzem świata IBF wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) i starcia Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO) o wakujący pas WBO wagi cruiser.

Oto najnowsze wieści od Hearna w sprawach walk reprezentantów Polski.

- Planowaliśmy walkę Głowacki vs Okolie na gali z udziałem Gołowkina, gdyby udało się ją zorganizować w Chicago. Proponowanym terminem był 28 marca. Wygląda jednak na to, że przesunie się to na kwiecień. W grę wchodzą Londyn, Chicago i Nowy Jork - powiedział promotor Lawrence'a Okolie i współpromotor Giennadija Gołowkina.

Reklama

- Okolie zawsze brał walki, na które miał nie być gotowy. Może teraz jest faktycznie za wcześnie na starcie z Głowackim, widzę to jednak jako mistrzowski pojedynek, w którym szanse rozkładają się po równo. Lawrence musiał podjąć takie wyzwanie - dodał szef grupy Matchroom.

Dodajmy na koniec, że Kamil Szeremeta pojawił się w ambasadzie USA i stara się o wizę pracowniczą, co powinno być tylko formalnością. Z niecierpliwością czekamy zatem na ostateczne daty i oficjalne potwierdzenie mistrzowskich konfrontacji z udziałem "Biało-Czerwonych".

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Szeremeta | Krzysztof Głowacki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje