Reklama

Reklama

Boks. Skandal - Jarrell Miller znów złapany na dopingu

Recydywa! To nie do pomyślenia... Wracający po zawieszeniu w związku z dopingiem Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), jak ustalił The Athletic, znów został złapany na stosowaniu niedozwolonych środków!

"Big Baby" wpadł w zeszłym roku na trzech różnych wyrywkowych badaniach i sprzed nosa uciekła mu walka o mistrzostwo świata z Anthonym Joshuą o pasy IBF/WBA/WBO. Po zawieszeniu miał wrócić 9 lipca i spotkać się w Las Vegas z solidnym Jerrym Forrestem (26-3, 20 KO). Nic z tego...

Nie znamy jeszcze szczegółów, poza tym, że zakazany środek wspomagał i poprawiał wydolność. Grupa Top Rank odsunęła go oczywiście od walki z Forrestem. Więcej powinniśmy wiedzieć w najbliższych godzinach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy