Reklama

Reklama

Boks. Robert Parzęczewski cięższy od rywala przed walką na MB Boxing Night 7

W walce wieczoru sobotniej gali MB Boxing Night 7 Robert Parzęczewski zmierzy się ze Sladanem Janjaninem. Podczas oficjalnej ceremonii ważenia Polak okazał się być cięższy od rywala z Bośni i Hercegowiny.

Gala MB Boxing Night 7 miała się odbyć 4 kwietnia na warszawskim Torwarze. Z powodu panującej pandemii koronawirusa musiała jednak zostać odwołana. 

Mateusz Borek postanowił przenieść wydarzenie do hotelu w Arłamowie. Jutro w walce wieczoru Robert Parzęczewski, którego pseudonimy to "Arab" i "Mr KO", zmierzy się ze Sladanem Janjaninem. Polak jest cięższy o ponad pół kilograma. Jest też bardzo naładowany.

Reklama

- Jutro z uśmiechem na twarzy wchodzi do ringu Parzęczewski, który chce się bawić boksem, a jak poczuje krew, to zabije - powiedział Parzęczewski na ceremonii ważenia.

Janjanin jednak nie zamierza ułatwiać Polakowi zadania. - Jutrzejsza noc będzie moją nocą - odgraża się Bośniak, pytany przez Borka, czego się po nim można spodziewać.

Gala będzie transmitowana na antenie TVP Sport. Telewizja Polska podpisała z Borkiem i Mariuszem Grabowskim, z grupy Tymex Boxing Promotion, trzyletnią umowę. 

Wyniki ważenia:

Walka wieczoru:

Sladan Janjanin 76,3 kg - Robert Parzęczewski 76,9 kg

Pozostałe walki:

Piotr Gudel 57,7 kg - Kamil Łaszczyk 58,1 kg

Przemysław Gorgoń 76,2 kg - Patryk Szymański 76,1 kg

Paweł Martyniuk 82 kg - Sebastian Ślusarczyk 81,6 kg

Eriks Kalasnikovs 116,2 kg - Łukasz Różański 110,4 kg

Bartosz Głowacki 70,3 kg - Tomasz Nowicki 70,8 kg

Kacper Salabura 69,6 kg - Oskar Kapczyński 69,9 kg

MP


Dowiedz się więcej na temat: MB Boxing Promotions | Robert Parzęczewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama