Reklama

Reklama

Boks. Rob McCracken: Jeśli Joshua nie popełni błędów, to pokona Ruiza Jr

​Rob McCracken - trener Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), docenia klasę Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO), ale jest przekonany, że jeśli jego podopieczny uniknie błędów z pierwszej walki, to udanie zrewanżuje się mu w sobotę.

Joshua chce odzyskać pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, które stracił w czerwcu, gdy został sensacyjnie znokautowany przez Ruiza.

- Ruiz jest wciąż niedocenianym zawodnikiem światowej czołówki. Ma świetny jab, dystansowanie, szybkość, wie jak się bronić i jest bardzo dobrze wyszkolony. Ale Anthony ma przewagę warunków fizycznych oraz zasięgu ramion, z czego musi skorzystać. Jeśli będzie dopuszczał Ruiza blisko siebie, to musi zdawać sobie sprawę, że ten jest jednym z najlepszych w walce z bliska mocnymi sierpami i hakami. Nie możemy sobie pozwolić na błędy, ale jeśli Anthony zaboksuje poprawnie, zgodnie z przyjętą taktyką, na pewno wygra - przekonuje szkoleniowiec Anglika.

Reklama

- Anthony jest zmotywowany i w świetnej formie. Skoncentrowany, ale wciąż potrafi zażartować. On dobrze wie, że jeśli nie popełni błędów, to wygra ten rewanż - dodał McCracken.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje