Reklama

Reklama

Boks. Rewanż Kownackiego z Heleniusem wiosną, być może w marcu

Pisaliśmy już kilka razy o rewanżowej starcia Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Teraz pojawiło się trochę więcej informacji na jego temat. Według jednego z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży - Mike'a Coppingera - drugi pojedynek Polaka z Finem czeka nas na wiosnę. Możliwe, że już w marcu.

- Do tej walki dojdzie na wiosnę. Możliwe, że w marcu - stwierdził Coppinger, wykluczając raczej możliwość pojedynku Kownackiego i Heleniusa z szykującym się do powrotu byłym czempionem WBC Deontayem Wilderem. Kownacki i Helenius byli niedawno wymieniani w mediach jako możliwi rywale "Bronze Bombera", jednak Amerykanin zwraca się prawdopodobnie w kierunku innego rywala: Charlesa Martina.

Reklama

Przypomnijmy, że w marcu zeszłego roku na gali w Barclays Center na Brooklynie "Babyface" niespodziewanie przegrał z Heleniusem przed czasem. Wydawało się, że Polak kontroluje pojedynek i przełamuje Fina, jednak Helenius eksplodował w czwartej rundzie i pokonał Kownackiego przez TKO.

Dowiedz się więcej na temat: Adam Kownacki | Adam 'Baby Face' Kownacki | Robert Helenius

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje