Reklama

Reklama

Boks. Przesuwa się termin walki Kamila Szeremety

​Wygląda na to, że walka Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) o tytuł mistrza świata wagi średniej federacji IBF zostanie przesunięta na jeszcze późniejszy termin. Początkowo mówiło się, że pojedynek ma się odbyć w lutym bądź marcu.

Bardzo możliwe, że w związku z tym przesunie się również data potyczki Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (14-0, 11 KO) o wakujący pas WBO kategorii cruiser.

To już kolejna zmiana. Pierwszym terminem pojawiającym się w mediach był 29 lutego, zaś drugim 28 marca. W obu przypadkach chodziło o Chicago i polonijnych kibiców. To może już być nieaktualne.

Areną zmagań Gołowkina z Szeremetą będzie prawdopodobnie obiekt The Forum w Inglewood na przedmieściach Los Angeles, w której w XX wieku grali koszykarze Los Angeles Lakers. Na rozpisce ma się pojawić bardzo perspektywiczny Vergil Ortiz Jr (15-0, 15 KO). Póki co nie mówi się i nie pisze o walce "Główki", lecz nie należy tego wykluczyć.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy