Reklama

Reklama

Boks. Przemysław Runowski pokonał Daniela Rutkowskiego w walce wieczoru gali Babilon Fight Night

W walce wieczoru gali Babilon Fight Night Przemysław Runowski pokonał Daniela Rutkowskiego. „Kosiarz” miał trudną przeprawę, ale wygrał jednogłośnie na punkty.

Zdecydowanym faworytem był Runowski. Do tej pory stoczył 19 walk, z których tylko jedną przegrał. Z kolei Rutkowski nie ma doświadczenia bokserskiego. Jest za to świetnym zawodnikiem MMA. Dzierży pasy mistrzowskie dwóch organizacji - Babilon MMA i FEN.

Pierwsza runda była spokojna. W drugiej nieoczekiwanie odważniej zaatakował Rutkowski.

Zawodnik MMA próbował doprowadzić do ringowej bójki, w stylu pojedynków mieszanych sztuk walki. To mu się udawało i Runowski często się gubił.

Zawodowy pięściarz miał bardzo trudną przewagę. Rutkowski bawił się boksem, walczył z uśmiechem na twarzy. Runowski z kolei się męczył. Nie mógł sobie poradzić z leworęcznym rywalem. Miał wygrać szybko, łatwo i przyjemnie, a tymczasem zostawił decyzje w rękach sędziów. Na jego szczęście ci punktowali na jego korzyść i "Kosiarz" wygrał 19 raz w karierze.

Reklama

Wiadomo też z kim w kolejnej walce zmierzy się Runowski. Jego rywalem ma być Michał Syrowatka, a pojedynek ma się odbyć w październiku.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy