Reklama

Reklama

Boks. Promotor Parkera: Rewanż z Joshuą z innym sędzią

Promotor Josepha Parkera (24-1, 18 KO) ma nadzieję, że jeżeli dojdzie do walki rewanżowej z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO), to poprowadzi ją w ringu inny sędzia niż Giuseppe Quartarone.

Pod koniec marca w Cardiff Parker przegrał z Joshuą jednogłośnie na punkty. Do Wielkiej Brytanii wróci w przyszłym miesiącu, aby zmierzyć się w Londynie zDillianem Whyte'em (23-1, 17 KO).

- To teraz epicentrum światowej wagi ciężkiej. W walce z Joshuą było blisko zwycięstwa, ale się nie udało. Chcielibyśmy kiedyś doprowadzić do rewanżu, być może z innym sędzią, teraz jednak najważniejsza jest walka z Whyte'em - powiedział David Higgins, promotor Parkera.

Nowozelandzki pięściarz i jego promotor krytykowali po walce z Joshuą pracę włoskiego sędziego. Zwracali uwagę, że nie zna on angielskiego i trudno było się z nim porozumieć. Podkreślali też, że nie pozwalał na walkę w zwarciu.

Reklama

Pojedynek Parker-Whyte odbędzie się 28 lipca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy