Reklama

Reklama

Boks. Porozumienie promotorów w sprawie Adama Balskiego

W najbliższą sobotę na gali KnockOut Boxing Night 11 w Augustowie Adam Balski (13-0, 8 KO) zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem (3-3, 2 KO). Występ Balskiego był owiany wątpliwościami dotyczącymi jego przynależności do grupy KnockOut Promotions, ale wygląda na to, że spór między Andrzejem Wasilewskim i Mariuszem Grabowskim (Tymex Boxing Promotion) został zażegnany.

- To duża rzecz. Dziękuję Mariuszowi Grabowskiemu za otwartą głowę i za wspólne znalezienie rozsądnego wyjścia. Zgoda buduje - stwierdził w mediach społecznościowych Wasilewski.

Adam Balski wraca do boksu po osiemnastu miesiącach przerwy w występach. W tym czasie przeszedł trzy operacje i rozstał się grupą Tymex Boxing Promotion w atmosferze konfliktu, dołaczając do stajni Wasilewskiego. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły porozumienia między promotorami, na razie pozostaje się cieszyć z tego, że zawodnik - trenujący w ostatnich miesiącach pod okiem Fiodora Łapina i Pawła Gassera - może kontynuować karierę.

Reklama

Przypomnijmy, że walce wieczoru augustowskiej imprezy zobaczymy rewanż Pawła Stępnia (13-0-1, 11 KO) z Markiem Matyją (17-1-2, 8 KO), a także m.in. wspomnianą walkę Balskiego i starcie Kamila Bednarka (3-0, 1 KO) z Bartłomiejem Grafką (22-37-3, 10 KO).

Dowiedz się więcej na temat: Adam Balski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje