Reklama

Reklama

Boks. Policja zrobiła "nalot" na salę treningową mistrzyni świata Terri Harper

Sala treningowa Terri Harper brytyjskiej bokserki, która jest mistrzynią świata i posiadaczką dwóch pasów w wadze super piórkowej, została gruntownie sprawdzona przez policję. Chodziło o fałszywe doniesienia o otwartości obiektu dla wszystkich podczas surowych restrykcji obowiązujących w Wielkiej Brytanii.

W wyniku rozwiązań prawnych przyjętych przez Wielką Brytanię w związku z tak zwaną trzecią falą koronawirusa, siłownie i sale treningowe są zamknięte. Wyjątek stanowią profesjonalni sportowcy, czego mogli nie wiedzieć donosiciele, którzy zgłosili na policję domniemanie złamania prawa przez Terri Harper.

Reklama

Pięściarka wagi super piórkowej była wściekła, że przerwano jej zajęcia, a także zdziwiona skalą podjętych przez policję działań. Poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych, że pod jej salą treningową zjawiło się pięć wozów policyjnych i łącznie 12 funkcjonariuszy.

"Nasz obiekt nie jest otwarty publicznie, jest czynny tylko dla profesjonalnych bokserów, którzy zgodnie z przyjętymi regułami mogą korzystać z tego miejsca by pracować. Niech więc donosiciele wiedzą, że wszyscy przebywający wtedy w budynku byli bokserami lub trenerami boksu" - napisała Terri Harper.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

MR

Dowiedz się więcej na temat: Terri Harper | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama