Reklama

Reklama

Boks. Pogromca Wacha kontra dawny rywal Kownackiego

Eddie Hearn ogłosił szczegóły gali w Liverpoolu, która odbędzie się 2 sierpnia. Na rozpisce zobaczymy między innymi Martina Bakole (12-1, 9 KO), który w kwietniu porozbijał i pokonał przed czasem Mariusza Wacha.

Rywalem pięściarza z Kongo będzie olimpijczyk z Londynu (2012) - Ytalo Perea (11-4-2, 7 KO). Co ciekawe. reprezentant Ekwadoru przegrał cztery lata temu z Adamem Kownackim na punkty po ośmiu rundach. Zdaniem sędziów jedną z nich nawet urwał Adamowi.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie walka miejscowego bohatera, Anthony'ego Fowlera (9-1, 8 KO). Utytułowany na ringach olimpijskich Anglik skrzyżuje rękawice z dawnym pretendentem do pasa WBO, Brianem Rose'em (31-5-1, 8 KO).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama