Reklama

Reklama

Boks. Paul Gallen zdemolował Lucasa Browne'a

Emerytowany zawodnik rugby, 39-letni Paul Gallen (11-0-1, 6 KO) zdemolował w pierwszej rundzie 42-letniego Lucasa Browne'a (29-3, 25 KO) na gali w australijskim Wollongong. Ta walka odbiła się w Australii dużym echem, Gallen to bardzo popularny atleta, a Browne jeszcze kilka lat temu był znaczącą postacią na światowej scenie wagi ciężkiej.

Gallen trafił Browne'a krótkim prawym sierpem w zwarciu, olbrzym był zraniony, a za chwilę wylądował na deskach po serii ciosów. Zdołał wstać, ale nie uszedł już spod topora. Został ponownie zasypany "bombami", jeszcze raz padł i sędzia przerwał pojedynek.

Paul Gallen z kim teraz?

Teraz Gallen może się zmierzyć z brązowym medalistą mistrzostw świata z 2019 roku, bardzo ciekawym australijskim prospektem królewskiej dywizji Justisem Hunim (3-0, 3 KO). Ich pojedynek, o którym sporo mówi się od pewnego czasu, byłby w Australli prawdziwym hitem.

Gala KSW 60. już w najbliższą sobotę! Transmisję możesz obejrzeć w serwisie IPLA.tv na dowolnym urządzeniu, sprawdź teraz! Kliknij, aby zobaczyć szczegóły »

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje