Reklama

Reklama

Boks. Nieoficjalnie: Adam Kownacki kontra Robert Helenius. Będzie rewanż

Na to czekał Adam Kownacki (20-1, 15 KO) i wszyscy jego fani. Najlepiej chyba poinformowany w tym biznesie Mike Coppinger potwierdził wcześniejsze doniesienia fińskich mediów odnośnie Polaka.

Najbardziej ceniony obecnie Polak w wadze ciężkiej nie zna jeszcze konkretnej daty, lecz na pewno zamelduje się między linami w pierwszym kwartale roku 2021.

Reklama

Wie też, kto będzie czekał na niego po drugiej stronie ringu. Nasz "Babyface" stanie przed szansą zrewanżowania się Finowi Robertowi Heleniusowi (30-3, 19 KO) za niespodziewaną porażkę 7 marca 2020.

Kownacki wygrywał wtedy po trzech rundach na kartach wszystkich sędziów, jednak w czwartej chwila nieuwagi i mocna bomba z prawej ręki Heleniusa kosztowały go pierwszą porażkę w karierze.

Panowie spotkają się na gali z cyklu PBC, a ich drugi pojedynek zostanie ujęty w przekazie telewizyjny stacji Showtime lub FOX.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment.

Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Dowiedz się więcej na temat: Adam Kownacki | Robert Helenius

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje