Reklama

Reklama

Boks. Mikey Garcia chce walki z Mannym Pacquiao

Mikey Garcia (39-1, 30 KO) pozostaje nieaktywny od marca, kiedy to nie miał on żadnych szans w starciu z dużo większym i silniejszym Errolem Spencem Juniorem. 31-latek zdradził tymczasem, z kim najbardziej chciałby się teraz zmierzyć. Chodzi oczywiście o Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO), którego ma na celowniku niemal cała czołówka wagi półśredniej.

- Walka, która najbardziej mnie interesuje w 2020 roku, to ta z Pacquiao. Muszę potwierdzić, że Eddie Hearn wysłał mi propozycję walki z Jessie Vargasem. Nie wynegocjowaliśmy porozumienia, ale jest ona na stole. Ważne jest to, że istnieje wiele opcji, bym mógł wrócić na ring - powiedział Garcia dla ESPN Deportes.

Dodajmy, że Vargas jest bardzo zainteresowany walką z Garcią. W ostatniej walce znokautował on Thomasa Dulorme, a teraz chętnie stanąłby naprzeciw cenionego rodaka.

Eddie Hearn bardzo chciałby podpisać umowę z Garcią i pokazywać jego walki na DAZN. Mikey walczy głównie na galach Premier Boxing Champions, ale nie łączy go żadna umowa z Showtime i FOX Sports.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Manny Pacquiao

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje