Reklama

Reklama

Boks. Michael Hunter: Rozchodzę się z DAZN i Matchroom

​Obchodzący wkrótce 32. urodziny Michael Hunter (18-1-1, 12 KO) rozszedł się z grupą Matchroom Boxing. Amerykanin planuje wrócić na ring we wrześniu.

Hunter był powiązany od jakiegoś czasu z Eddiem Hearnem. Stoczył dla brytyjskiego promotora ostatnie pięć walk. W grudniu zremisował z Aleksandrem Powietkinem. Umowa została wypełniona, a strony nie dogadały się odnośnie warunków dalszej współpracy.

Reklama

Michael to numer cztery rankingu IBF. Numerem dwa jest Charles Martin. Być może rodacy spotkają się w oficjalnym eliminatorze do pasa International Boxing Federation wagi ciężkiej.

- Rozchodzę się z DAZN oraz Matchroom i pracuję nad wrześniowym powrotem na ring. Jestem wolnym agentem i szukam najlepszych oraz najciekawszych opcji. Nie wiem jeszcze, gdzie to mnie zaprowadzi. Dobrze pracowało mi się z Matchroom, lubię tę grupę, lecz nasza dalsza współpraca nie była dalej możliwa. Każdy kto myśli, że może mnie pokonać i znajduje się w pierwszej dziesiątce, zdecydowanie znajduje się teraz na mojej liście życzeń, niezależnie od tego, czy jest nade mną, czy poniżej mnie. Wiem o tym, że dopóki nie zdobędę w ringu statusu obowiązkowego pretendenta, nie dostanę szansy zaboksowania o tytuł mistrza świata - powiedział Hunter.

Dowiedz się więcej na temat: Michael Hunter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje