Reklama

Reklama

Boks. Masternak kontra Balski 30 maja w Rzeszowie

Mateusz Masternak (43-5, 29 KO) miał zaboksować z niepokonanym Damirem Beljo (26-0, 21 KO), ale ten wycofał się z pojedynku i na 10 dni przed galą ogłoszono pojedynek "Mastera" z Adam Balski. W zamian kibice dostaną emocjonujące zestawienie.

Po wycofaniu Bośniaka przez chwile wydawało się, że rywalem "Mastera" mógłby zostać Nuri Seferi (41-10, 23 KO), który ostatecznie nie zawita w Polsce. Nic straconego, bo do ringu z byłym mistrzem Europy wyjdzie Adam Balski (15-0, 9 KO), którego również awizowano na 30 maja. W stawce pas IBF International, który z pewnością wywinduje jednego z Polaków do góry w rankingach. W ten właśnie sposób mamy już drugie starcie wewnątrzpolskie na piętnastej gali z cyklu Knockout Boxing Night.

Przypomnijmy, że w walce wieczoru Artur Szpilka (24-4, 16 KO) zmierzy się z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO), którzy zmierzą się o tytuł WBC International w nowopowstałej kategorii bridger. Między linami w Rzeszowie zaprezentują się także Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO) i Damian Kiwior (8-1-1, 1 KO). Gale będzie transmitowana w formacie pay-per-view.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Masternak | Adam Balski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje