Reklama

Reklama

Boks. Kibice zostaną wpuszczeni na walkę Polaka o mistrzowski pas

12 grudnia Krzysztof Głowacki skrzyżuje rękawice z Lawrencem Okoliem na gali w Londynie, gdzie główną atrakcją ma być pojedynek Anthony'ego Joshuy z Kubratem Pulewem. Powołując się na najnowsze normy i wytyczne w Wielkiej Brytanii ogłoszono, że walkę na żywo w Wembley Arena obejrzeć będzie mogło tysiąc kibiców.

Pierwotnie gala organizowana przez Eddiego Hearna miała odbyć się w innym terminie, ale kilkukrotnie była przekładana z powodu pandemii koronawirusa i związanymi z tym restrykcjami. Główną atrakcją wieczoru będzie pierwszy od dwóch lat występ Anthony'ego Joshuy przed własną publicznością w Anglii.

Reklama

Oczy polskich kibiców będą jednak skierowane na walkę poprzedzającą - Krzysztof Głowacki zawalczy w niej o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Jego rywalem będzie Lawrence Okolie.

Powołując się na najnowsze normy i wytyczne w Wielkiej Brytanii ogłoszono, że walkę na żywo w Wembley Arena obejrzeć będzie mogło tysiąc kibiców. - Jestem przeszczęśliwy, że kibice znów będą mogli zobaczyć boks na żywo. Żyjemy i oddychamy atmosferą stworzoną przez fanów - powiedział Hearn, obwieszczając jednocześnie początek sprzedaży biletów na to wydarzenie.

MR

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Głowacki | Anthony Joshua | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama