Reklama

Reklama

Boks. Julio Cesar Chavez jr znów waży za dużo

Julia Cesara Chaveza jr. (51-3-1, 33 KO) nie można już traktować poważnie, bo jeśli chodzi o przekroczenie wagi to wielokrotna "recydywa". Jego sobotnia walka w USA z Danielem Jacobsem (35-3, 29 KO) odbędzie się, ale w innym limicie.

Pierwotnie panowie mieli spotkać się w kategorii super średniej, ale ponieważ wszyscy znają już grzeszki Meksykanina, zakontraktowano na galę również Gabriela Rosado (24-12-1, 14 KO), który miał wskoczyć w miejsce Chaveza, jeśli ten nie zrobiłby wagi.

I okazało się, że Chavez tej wagi nie zrobi...

Meksykański pięściarz jednak na około czterdzieści godzin przed pojedynkiem zgodził się na dwa warunki. Po pierwsze, odda sporą część swojej gaży, a po drugie zejdzie przynajmniej do granicy 173 funtów, czyli 78,5 kilograma.

Reklama

Dodajmy, że Jacobs już zdążył wykręcić limit wagi super średniej, więc przynajmniej na koniec nie będzie musiał trzymać kilogramów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy