Reklama

Reklama

Boks. Joe Smith junior zakażony koronawirusem, walka przełożona

Mistrz świata WBO wagi półciężkiej, Joe Smith jr (27-3, 21 KO), zachorował na koronawirusa i walka Amerykanina z obowiązkowym pretendentem Umarem Salamowem (26-1, 19 KO) została przełożona z 30 października na nieokreślony na razie termin.

- Pracowałem na obozie przygotowawczym bardzo ciężko, jestem bardzo rozczarowany tym, że nie będę mógł bronić mojego tytułu w październiku - powiedział Smithr jr, który w swojej ostatniej walce pokonał w kwietniu tego roku Maksyma Własowa i zdobył wakujący pas.

- Kiedy wyzdrowieję, wrócę na salę treningową i będę się szykował, być dać moim kibicom wspaniały występ - dodał Amerykanin po wyjściu ze szpitala, w którym przebywał przez krótki czas po wykryciu w jego organizmie COVID-19.

Walka Smith jr - Salamow to kolejny pojedynek zdruzgotany przez koronawirusa, przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach COVID-19 uderzył m.in. w pojedynki Tyson Fury - Deontay Wilder III (przełożony z 24 lipca na 9 października po zakażeniu Fury'ego) czy Teofimo Lopez - George Kambosos Jr (z powodu zakażenia Lopeza przeniesiony na sierpień, później na wrzesień, a następnie na październik).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje