Reklama

Reklama

Boks. Joe Smith jr: Jestem twardszy niż Beterbijew, znokautuję go

Joe Smith jr (26-3, 21 KO) bije bardzo mocno, wciąż robi postępy i zaskakuje. W sierpniu znokautował byłego mistrza świata Eleidera Alvareza i zapewnił sobie walkę o mistrzostwo świata w wadze półciężkiej. Będzie teraz czekał na zwycięzcę drugiego półfinału WBO, a w perspektywie jest walka z czempionem IBF i WBC, Arturem Beterbijewem (15-0, 15 KO), którego Smith jr zamierza znokautować.

- Walka z Beterbijewem to dla mnie wielka szansa. Wierzę, że do niej dojdzie. Myślę, że to będzie wspaniały pojedynek. Nasze style to gwarantują. Wierzę, że jestem trochę twardszy niż Beterbijew i że skończę go przed czasem. Jedno jest pewne: ktoś zostanie znokautowany. On bije naprawdę potężnie, więc wszystko może się zdarzyć - powiedział Smith jr.

Reklama

Amerykanin o irlandzkich korzeniach musi się jednak najpierw zmierzyć ze zwycięzcą drugiego półfinału turnieju WBO - Umar Salamow vs Maksym Własow.

Walka Rosjan ma odbyć się na grudniowej gali w Jekaterynburgu, gdzie pojedynkiem wieczoru będzie starcie Beterbijewa z Adamem Deinesem. Terminu pojedynku Smitha z Salamowem lub Własowem jeszcze nie wyznaczono.

Dowiedz się więcej na temat: Joe Smith Junior | Artur Beterbijew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje