Reklama

Reklama

Boks. Jarrell Miller: Jestem lepszy niż Fury czy Joshua

Kontrowersyjny bokser Jarrel Miller stwierdził, że jest obecnie lepszy od wszystkich czołowych bokserów wagi ciężkiej. Amerykanin zapowiedział również, że jeszcze zostanie mistrzem świata.

Jarrel Miller w czerwcu 2019 roku miał zmierzyć się z Anthonym Joshuą o pasy wagi ciężkiej federacji WBA, WBO, IBO i IBF. Do walki nie doszło, ponieważ  Miller został przyłapany w teście antydopingowym. 

Sam zainteresowany twierdzi, że jest niewinny i teraz stara się powrócić na ring. Co więcej Amerykanin twierdzi, że jest lepszy od obecnych czołowych bokserów wagi ciężkiej.

 - Jestem numerem dwa na świecie, a od pierwszego miejsca dzieli mnie jedynie brak pasa. Jestem lepszych od Joshuy, Tysona Fury'ego i Deontay'a Wildera. Będę mistrzem świata - stwierdził Miller cytowany przez "Mirror". 

Reklama

Miller do tej pory walczył 24 razy, wygrywając 23 walki (20 KO) i zaliczył jeden remis. Bokser stwierdził, że gdyby nie "złe wiadomości", to byłby teraz mistrzem świata.  Amerykanin związał się niedawno z grupą Top Rank.

Zobacz więcej o porozumieniu Millera z szefem grupy Top Rank

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje