Reklama

Reklama

Boks. Hurd i Lara z lepszą oglądalnością w USA niż Joshua z Parkerem

Opublikowano wyniki oglądalności sobotniej unifikacyjnej walki bokserskiej w kategorii junior średniej pomiędzy Jarrettem Hurdem (22-0, 15 KO) a Erislandym Larą (25-3-2, 14 KO). Liczby przedstawiają się zaskakująco w porównaniu do niedawnego pojedynku na szczycie kategorii ciężkiej, pomiędzy Anthonym Joshuą i Josephem Parkerem.

Według agencji Nielsena sobotni pojedynek Hurda z Larą o mistrzowskie pasy WBA, IBF oraz IBO w szczytowym momencie śledziło na antenie Showtime 521 tysięcy osób, zaś średnio walkę oglądało na żywo 490 tysięcy telewidzów.

To lepszy wynik od hitowej potyczki Joshuy z Parkerem w Cardiff, którą 31 marca śledziło w szczytowym momencie 379 tysięcy osób. Z kolei średnia oglądalność starcia Anglika z Nowozelandczykiem wyniosła 346 tysięcy widzów.

Przypomnijmy ze w starciu Hurda z Larą górą był ten pierwszy, miał znakomitego rywala na deskach, a niejednogłośnym zwycięstwem na punkty z marszu stał się gwiazdą. Na szczycie wagi ciężkiej łatwe zwycięstwo na punkty, bez podejmowania zbędnego ryzyka, odniósł Joshua.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy