Reklama

Reklama

Boks. Holyfield potwierdza: Moi ludzie rozmawiają z ludźmi Tysona

Od słów do czynów. Ekipy Mike'a Tysona i Evandera Holyfielda rozpoczęły negocjacje w sprawie walki numer trzy. Tym razem jednak o charakterze pokazowym, bez wpisywania wyniku do oficjalnych rekordów.

Wszystko potwierdził wojownik z Atlanty, któremu Mike odgryzł 23 lata temu kawałek ucha. Evander wygrał wtedy przez dyskwalifikację. Za pierwszym razem zastopował "Żelaznego" w jedenastej rundzie.

- Jego ludzie skontaktowali się z moimi odnośnie walki pokazowej. Nie osiągnęliśmy jeszcze porozumienia, ale idzie to wszystko w dobrą stronę - mówi 57-letni obecnie Holyfield, jedyny w historii czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL