Reklama

Reklama

Boks. Hearn: Walka Fury'ego z Joshuą była bardzo blisko

Eddie Hearn zdradził, że promowany przez niego od niedawna Hughie Fury (23-2, 13 KO) był pod koniec 2015 roku (okolice walki Joshua vs Whyte) blisko walki z najważniejszym zawodnikiem grupy Matchroom, Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO). W najbliższą sobotę Fury'ego czeka natomiast na gali w Londynie walka z innym znakomitym zawodnikiem - Aleksandrem Powietkinem (34-2, 24 KO).

- Hughie był swego czasu obowiązkowym pretendentem do walki o tytuł mistrza Wielkiej Brytanii. Nie wierzyłem jednak, że Peter Fury i Mick Hennessy (ówczesny promotor Fury'ego - przyp.red.) chcą tej walki. Teraz w to wierzę, poznałem ich. Widziałem, jak Hughie brał walki z Parkerem i Pulewem. Miał podczas nich 22 i 23 lata. Teraz ma 24 i mierzy się z Powietkinem, więc nie zna strachu. Walką z Joshuą była bardzo blisko, po prostu im nie uwierzyłem! - powiedział Hearn.

- Cóż, jak pokazuje historia, wzięlibyśmy wtedy walkę z Joshuą. Powiedziałem, że ją weźmiemy i stanęlibyśmy do walki. Jeżeli znów pojawi się na horyzoncie, będziemy zainteresowani - dodał Peter Fury, ojciec i trener 24-letniego Brytyjczyka, dla którego walka z Rosjaninem może być trampoliną do ścisłej czołówki wagi ciężkiej, choć ryzyko porażki wydaje się naprawdę spore.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje