Reklama

Reklama

Boks. Gala Knockout Boxing Night odbędzie się 25 lipca

25 lipca w amfiteatrze w Augustowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 11. W walce wieczoru zmierzą się Paweł Stępień i Marek Matyja.

To pierwsza gala organizowana przez Andrzeja Wasilewskiego po okresie pandemii koronawirusa. Tym razem odbędzie się ona w malowniczym Augustowie.

Reklama

Stępień i Matyja walczyli już w lipcu 2019 roku. Wtedy ich pojedynek skończył się remisem. Rewanż był więc naturalną sprawą i będzie zwieńczeniem augustowskiej gali.

Wydarzeniem na pewno będzie też powrót na ring Adama Balskiego. Pięściarz miał długą przerwę, bo trwały przepychanki o jego kontrakt, z grupą Tymex Boxing Promotions. Szef tej grupy, Mariusz Grabowski, nadal jednak twierdzi, że Balski nie może boksować u konkurencji, czemu dał wyraz na Twitterze.

Tak czy inaczej zawodnik z Kalisza ma zmierzyć się 25 lipca z Mateuszem Kubiszynem. Rywal niezbyt prestiżowy, ale to nie może dziwić, bo Balski nie walczył ponad półtora roku. Ostatnią walkę stoczył w grudniu 2018 roku, kiedy wygrał jednogłośnie na punkty z dobrze znanym w Polsce Siergiejem Radczenką. W ostatniej rundzie wykazał się sporą wytrzymałością, bo był na skraju nokautu.

Kolejną walką, która została ogłoszona, jest starcie Kamila Bednarka z Bartłomiejem Grafką. W ringu pojawią się też Ewa Piątkowska i Damian Kiwior.

MP

Dowiedz się więcej na temat: KnockOut Promotions | Paweł Stępień | Marek Matyja | Adam Balski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama