Reklama

Reklama

Boks. Floyd Mayweather chce ponownie zmierzyć się z Conorem McGregorem

​Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) zareagował na kolejną deklarację Conora McGregora o możliwym zakończeniu kariery. "The Money" zadeklarował, że jeśli Irlandczyk znowu zdecyduje się na powrót, to może zmierzyć się z nim drugi raz.

Mayweather przebywa na emeryturze od prawie trzech lat. W ostatniej walce, w sierpniu 2017 roku, pokonał przed czasem właśnie McGregora. 

Dla Irlandczyka była to jednorazowa przygoda z boksem. Kilka dni temu zadeklarował zakończenie swojej przygody z MMA i przejście na sportową emeryturę. 

Zrobił to już trzeci raz. Niewykluczone jednak, że ponownie pojawi się w klatce, jeśli tylko dostanie korzystną finansowo ofertę. 

Reklama

Powrotu nie wyklucza też Floyd. Zaprasza McGregora do drugiej walki. Amerykanin deklaruje, że jeśli jego ostatni rywal zdecyduje się na powrót, to chętnie zmierzy się z nim drugi raz.

- Ta gra już po prostu mnie nie ekscytuje. Całe to czekanie, nic się nie dzieje. Rozważamy potencjalnych rywali i nie ma tam nic ciekawego. Nic, co by mnie ekscytowało. Jestem znudzony całą grą. Oglądałem inne walki i po prostu nie czuję już w sobie tego ognia - powiedział kilkadziesiąt godzin temu "Notorious".

- O ile mnie pamięć nie myli, to mówiłeś Mike'owi Tysonowi, że za drugim razem pobiłbyś mnie. Teraz nagle uciekasz i kończysz, a wydawało mi się, że chcesz pokonać tych najlepszych. Cóż, jeśli wrócisz, to czekam, mogę cię znów pobić i ukarać - stwierdził Mayweather Jr.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Floyd Mayweather | Conor McGregor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama