Reklama

Reklama

Boks. Evander Holyfied będzie dalej boksował? Chce tego Ryan Kavanaugh

​Szef platformy Triller, Ryan Kavanaugh ujawnił, że trwają rozmowy w sprawie organizacji listopadowej walki Oscara De La Hoi (39-6, 30 KO) z Vitorem Belfortem (2-0, 2 KO). Do tego starcia miało dojść 11 września, ale De La Hoya zachorował na COVID-19 i zastąpił go Evander Holyfield (44-11-2, 29 KO), którego Belfort znokautował w pierwszej rundzie. Triller ma zresztą także plany na dalszą karierę Holyfielda...

Starcie De La Hoya - Belfort, czyli były bokserski mistrz świata sześciu kategorii kontra były mistrz UFC, miałoby być promowane za pomocą narracji o zemście świata boksu na Belforcie. Tej zemsty miałby chcieć dokonać 48-letni De La Hoya.

Przypomnijmy, że egzekucja, jaką wykonał w ringu 44-letni Belfort na 59-letnim Holyfieldzie, spotkała się z miażdżącą krytyką. Kavanaugh broni jednak decyzji o dopuszczeniu Holyfielda do walki - twierdzi, że czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej był w bardzo dobrej formie i że nokaut był wynikiem nieszczęśliwego splotu okoliczności. Planuje przy tym kolejną walkę z udziałem legendarnego Evandera.

Reklama

Evander Holyfield kontra Mike Tyson?

- Mam nadzieję, że Holyfield zawalczy ponownie i że ludzie będą lepiej postrzegać jego kolejną walkę, na przykład z kimś takim jak Mike Tyson (...) Nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak zakończyła się walka Holyfield - Belfort. Ludzie nie chcieli widzieć czegoś takiego. Ale nie jestem jeszcze pewien, czy to koniec sportowej historii Evandera Holyfielda - powiedział amerykański biznesmen.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje