Reklama

Reklama

Boks. Eubank Jr: Znokautuję cię. DeGale: Twoja kariera to żart

- Ten facet unikał mnie przez lata. Ma już wybite dwa zęby, wybiję mu więc pozostałe - mówi Chris Eubank Jr (27-2, 21 KO) na kilkanaście dni przed walką z byłym mistrzem świata wagi superśredniej Jamesem DeGale'em (25-2-1, 15 KO). Pojedynek odbędzie się 23 lutego w hali O2 Arena w Londynie.

"Chunky" zrezygnował z tytułu mistrza świata federacji IBF. Wszystko po to, by toczyć bardziej kasowe potyczki. A taką będzie konfrontacja z kontrowersyjnym rodakiem.

- Twierdzisz, że możesz mnie wyboksować? Przecież zdobyłem złoty medal olimpijski, a potem jako zawodowiec dwukrotnie sięgałem po mistrzostwo świata. Twoja kariera to żart. Na pewno wygram, nie wiem tylko, czy uda mi się cię znokautować - ripostuje DeGale.

- Najpierw cię powalę, a potem stanę nad tobą i spojrzę jak leżysz - zakończył Eubank Jr.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy