Reklama

Reklama

Boks. Dorota Norek i Łukasz Stanioch wygrali walki na gali Babilon Fight Night

W walkach karty głównej gali Babilon Fight Night swoje pojedynki wygrali Dorota Norek i Łukasz Stanioch. Oboje zdominowali rywali.

Pierwszą walką karty głównej był pojedynek kobiet. Dorota Norek mierzyła się z debiutującą na zawodowym ringu Aleksandrą Jaworską.

Reklama

Zdecydowaną faworytką była Norek. Pięściarka potwierdziła prognozy. Wykorzystała przewagę doświadczenia i od początku rzuciła się na rywalkę.

Jaworska ograniczyła się tylko do obrony. Nie potrafiła odpowiedzieć. Dodatkowo cofała się w linii prostej, co wykorzystywała Norek, konsekwentnie idąc do przodu i zadając coraz więcej ciosów.

Ostatecznie sędzia ringowy podniósł rękę Doroty Norek. Co ciekawe, brakowało sędziów punktowych. O zwycięstwie na pełnym dystansie decydował więc sędzia ringowy.

W efekcie arbiter, który prowadził pojedynek, wypunktował wszystkie cztery rundy na korzyść Norek. Odniosła ona szóste zwycięstwo w karierze.

Druga walka była bardziej wyrównana. Też toczyła się jednak na pełnym dystansie.

Łukasz Stanioch pewnie pokonał Michała Rybę. Stanioch dominował, ale Ryba przeprowadził kilka groźnych akcji. Były to jednak pojedyncze zrywy i sędzia nie miał wątpliwości, kto był lepszy. Z sześciu rund, pięć wskazał na korzyść Staniocha.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Norek | Aleksandra Jaworska | Łukasz Stanioch | Michał Ryba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje