Reklama

Reklama

Boks. Cristiano Ronaldo wziął w obronę sylwetkę Andy'ego Ruiza

​Przy okazji promocji walki Gołowkin - Szeremeta z Kazachem spotkał się Cristiano Ronaldo, który jest kibicem boksu. I... poniekąd wziął w obronę Andy'ego Ruiza juniora (33-2, 22 KO).

- Mówiłem moim znajomym, którzy drwili przed walką z tego, jak Ruiz wygląda, że choć Joshua jest jednym z najlepszych, to Ruiz też jest bardzo dobry. Mówiłem im "Poczekajcie, wygląd nie ma znaczenia, Ruiz jest dobry. Najważniejsze jest to, jak dobre miał przygotowania, a nie jak wygląda". Wygląd nie boksuje. No i wygrał - wspomina CR7, nawiązując do pierwszej walki "Niszczyciela" z Anthonym Joshuą (wtedy 22-0, 21 KO) w czerwcu 2019, gdy Meksykanin niespodziewanie pokonał Anglika przed czasem i odebrał mu pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Do rewanżu wyszedł jednak jeszcze cięższy, aż o siedem kilogramów, przegrywając wyraźnie na punkty.

Reklama

Ruiz jr po utracie pasów zmienił narożnik, rozpoczął współpracę z Eddym Reynoso i wróci na pewno w dużo lepszej formie fizycznej niż ostatnio. Wkrótce poznamy datę oraz rywala.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Dowiedz się więcej na temat: Andy Ruiz jr | Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje