Reklama

Reklama

Boks. Córce Mayweathera może grozić nawet 99 lat więzienia

Tydzień temu informowaliśmy o problemach Iyanny Mayweather, córki sławnego Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO). Miała ona podczas kłótni zaatakować inną kobietę nożem. Teraz grozi jej za to olbrzymia kara więzienia.

Panie walczyły o pewnego pana - rapera występującego pod nazwą Youngboy (prawdziwe imię - Kentrell DeSean Gaulden). Córka Floyda utrzymuje, że ów pan jest jej partnerem, ale drugą panią łączy z nim dziecko. Doszło do konfrontacji przy drzwiach, szarpanina przeniosła się do kuchni, a tam Iyanna dwukrotnie ugodziła "rywalkę" nożem.

Rozprawa w Houston powinna rozpocząć się w sierpniu. Córka Mayweathera ma nie przyznać się do winy, ale jeśli przegra, grozi jej maksymalna kara aż 99 lat więzienia. Jeśli czyn zostanie osądzony nieco inaczej, jako napaść z niebezpiecznym narzędziem drugiego stopnia, wówczas "widełki" znacznie się zmienią i będzie jej wówczas groziło od 2 do 20 lat. Na pewno jednak będzie broniona przez najlepszych adwokatów...

Reklama

- Jeśli kogoś ugodzisz nożem albo postrzelisz, a ten ktoś przeżyje, grozi w takim wypadku kara od dwóch do dwudziestu lat więzienia - twierdzi radca prawny Mayweathera.

Teksański kodeks karny stanowi, że zgodnie z prawem stanowym, osoba uznana za winną przestępstwa pierwszego stopnia może dostać karę nawet 99 lat. Przestępstwo drugiego stopnia rozkłada się na karę od 2 do 20 lat.

To nie jest najlepszy okres dla Floyda. Dopiero co zmarła Josie Harris, matka jego trojga dzieci. Kilka dni później zmarł natomiast jego wujek i były trener, Roger Mayweather. A teraz na dodatek pojawiły się takie problemy z córką...

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy