Reklama

Reklama

Boks. Canelo: Technika po mojej stronie, ale Yildirim jest silny

Saul Alvarez (54-1-2, 36 KO) oraz Avni Yildirim (21-2, 12 KO) spotkali się na konferencji prasowej na stadionie, na którym w sobotnią noc rywalizować będą o należące do Meksykanina pasy WBC i WBA kategorii super średniej.

Hard Rock Stadium w Miami prezentuje się okazale. To właśnie na tym obiekcie odbędzie się walka. Przy dużych restrykcjach, na trybuny zostanie wpuszczonych tylko 15 tysięcy kibiców (pojemność wynosi 65 tysięcy), ale w dzisiejszych czasach to niczym pełny stadion Wembley... Wszystko do obejrzenia na platformie DAZN.

Reklama

- Walka w tym miejscu to zaszczyt, bo to przecież bardzo znany obiekt. A piętnaście tysięcy kibiców potrafi zrobić taki hałas, jakby stadion był pełny. Yildirim to silny zawodnik, który zawsze wywiera pressing. Umiejętności bokserskie są po mojej stronie, ale jeden cios takiego zawodnika może wszystko zmienić. Jestem gotowy na trudną walkę - zapowiada Canelo.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

- My już tak naprawdę wygraliśmy wychodząc do tego pojedynku. Nikt nam nie daje szans. Wiemy, że czeka nas bardzo trudne zadanie, ale Avni wyjdzie do ringu po zwycięstwo. On będzie większy, a jest agresywny i ma wielkie serducho do boksu. Na pewno da z siebie wszystko. On nie będzie chciał przetrwać, tylko agresywnie zaatakuje - podkręca atmosferę Joel Diaz, ceniony trener, który stanie w narożniku Turka.

Dowiedz się więcej na temat: Saul 'Canelo' Alvarez | Yildirim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama