Reklama

Reklama

Boks. Brian Carlos Castano: Zostałem okradziony z wygranej

​- Charlo bije mocno, to prawda, ale to ja wygrałem. Zrobiłem wystarczająco dużo i zostałem obrabowany z tej wygranej - irytuje się Brian Carlos Castano (17-0-2, 12 KO), który na kartach sędziów tylko zremisował z Jermellem Charlo (34-1-1, 18 KO) w unifikacji wszystkich czterech pasów kategorii junior średniej.

Argentyńczyk zachował więc tytuł federacji WBO, ale jest przekonany, iż powinien dziś być już bezdyskusyjnym i jedynym mistrzem.

- To oczywiście była dla mnie trudna walka, lecz na koniec zostałem okradziony z wygranej. Tak to widzę. Nic nie odbieram Charlo, ale to ja byłem lepszy tego dnia. Zranił mnie kilka razy, jednak za każdym razem wychodziłem z opresji i ostro wracałem. Te pasy powinny należeć do mnie, ale skoro on nadal ma trzy z nich, to naturalnie bardzo chciałbym rewanżu. Moim zdaniem oddałem tylko trzy rundy, drugą, dziesiątą i jedenastą. Zranił mnie w drugim starciu, ale w trzecim to ja zraniłem już jego. Nie znam planów Charlo, ja natomiast będę naciskał na rewanż. Niestety wydaje mi się, że Charlo będzie unikał tego rewanżu i wybierze sobie do walki kogoś innego - stwierdził Argentyńczyk.

Reklama

- Ten rewanż może odbyć się nawet w Houston. Pojedziemy do miasta Charlo jeśli tylko będzie taka potrzeba - wtrącił Sebastian Contursi, menedżer Castano. 

Dowiedz się więcej na temat: ​Brian Carlos Castano | Jermell Charlo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje