Reklama

Reklama

Boks. Brat Wildera zaboksuje na gali DeGale - Eubank

Marsellos Wilder (3-0, 2 KO), młodszy brat mistrza WBC w wadze ciężkiej, zadebiutuje w przyszłym miesiącu na brytyjskim ringu. 29-latek wystąpi na gali DeGale - Eubank, która odbędzie się 23 lutego w hali O2 Arena w Londynie.

- To prawdziwe błogosławieństwo. Jestem wdzięczny za możliwość wyjazdu do innego kraju i zaprezentowania mojego talentu innej kulturze. Dam z siebie wszystko, będę reprezentować USA i pokażę się brytyjskim fanom z najlepszej strony - powiedział Marsellos, który boksuje o kategorię niżej niż jego brat - w dywizji junior ciężkiej.

Reklama

- Wspaniale, że będzie mógł się pokazać w Wielkiej Brytanii. Boks jest tam bardzo popularny. Fajnie będzie móc go dopingować. Cieszę się na ten wyjazd i możliwość przebywania z kibicami - oznajmił z kolei Deontay Wilder(40-0-1, 39 KO).

Wcześniej, już w najbliższy weekend na gali Thurman-Lopez na Brooklynie, Marsellos zaboksuje z debiutującym na zawodowym ringu Willem Florentino. Podczas tych samych zawodów Adam Kownacki (18-0, 14 KO) zmierzy się z Geraldem Washingtonem (19-2-1, 12 KO).

Dowiedz się więcej na temat: Marsellos Wilder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje