Reklama

Reklama

Boks. Arum: Walka Łomaczenki z Lopezem możliwa już we wrześniu

Wbrew temu co niedawno mówił Teofimo Lopez (15-0, 12 KO), promujący go Bob Arum zapewnia, iż wciąż możliwa jest jego walka z Wasylem Łomaczenką (14-1, 10 KO) już w najbliższym występie, bez zbędnych starć na przetarcie.

Zunifikowany mistrz WBC/WBA/WBO utknął w swojej ojczyźnie, a że Ukrainy opuszczać nie można, padł pomysł o odrębnych walkach Łomaczenki i Lopeza, zanim obaj staną naprzeciw siebie. To byłaby pełna unifikacja, bo przecież do młodego Amerykanina należy tytuł IBF.

- Chcemy jak najszybciej tej walki i staramy się sprowadzić Wasyla wraz z ojcem oraz całą resztą jego zespołu do Ameryki. Wiem, że Teofimo czeka i jest gotów walczyć, nawet z kimś innym, jednak nie interesują nas przejściowe pojedynki, tylko oni dwaj naprzeciw siebie. Być może nawet zorganizujemy taki pojedynek bez udziału kibiców, tylko w usłudze pay-per-view. Taka walka mogłaby odbyć się już we wrześniu - zapewnia szef grupy Top Rank.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy