Reklama

Reklama

Boks. Artur Szpilka zadziwił fanów rozmową z własnym psem

Artur Szpilka znany jest nie tylko ze swoich walk w bokserskim ringu, ale też aktywności w mediach społecznościowych. Prowadzi tam nie tylko własny profil. Swoje konto na Instagramie mają także jego psy - Cycu i Pumba. Jeden z nich... wdał się w krótką rozmowę ze swoim właścicielem.

Jeszcze pod koniec maja Szpilka wywołał internetowy skandal, ze swym pupilem w roli głównej. Postanowił opublikować w sieci zdjęcie psa ubranego w stój ochronny, zabezpieczający przed zakażeniem koronawirusem.

Reklama

Jak się okazało, nie był to najlepszy pomysł, a przynajmniej tak stwierdzili fani pięściarza, którzy nie szczędzili słów krytyki wobec zachowania Szpilki (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Tym razem 31-latek ponownie zaskoczył kibiców. Na Instagramie zamieścił zdjęcie Pumby (przedstawiciela rasy american bully) w kasku bokserskim. "Mój ci on" - stwierdził w opisie.

Sam pomysł na taką fotografię jest - trzeba przyznać - niecodzienny, lecz to nie koniec całej sprawy. Uwieczniony na zdjęciu pies "postanowił" bowiem... wejść w krótką interakcję ze swoim właścicielem!

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje