Reklama

Reklama

Boks. Artur Szpilka zaatakował kibica na gali

Pomysł walki Marcin Siwy vs Kamil Bodzioch, który wymyślił kontrowersyjny użytkownik Twittera "Ajtuj Szminka", nie wszystkim się podobał. Ale się zmaterializował, powstał nawet specjalny pas i wydawało się, że wszystko idzie w pozytywną stronę. Zaproszony Szminka wybrał się na galę w Pionkach, gdzie ujawnił swój wizerunek i miał wręczać ww. trofeum Siwemu i Bodziochowi, którzy potrafili zachować dystans i cieszyli się z pojedynku. Tymczasem Artur Szpilka...

Jak poinformował dziennikarz TVP Sebastian Parfjanowicz (zostało to już potwierdzone przez kilku świadków): 

- Słyszę, że Artur Szpilka splunął w twarz Ajtujowi Szmince w Pionkach. Kolejny pokaz wielkiej klasy. Zachwycajmy się dalej pieskami - stwierdził Parfjanowicz, a w komentarzach rozpętała się burza.

Nie znamy jeszcze dokładnego przebiegu ani reperkusji całej sytuacji, trzeba jednak stanowczo stwierdzić, że usprawiedliwienia dla fizycznej przemocy być nie może, zwłaszcza jeżeli tej przemocy publicznie dopuszcza się zawodowy pięściarz wobec słabszej osoby.

Reklama

Dlaczego Szpilka to zrobił? Jest komentarz boksera!

"Ajtuj Szminka" potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce. Do jego wiadomości odniósł się Szpilka na Twitterze: - I spokojnie rozmawialiśmy, zapytałem Cię czemu ubliżasz mi i mojej rodzinie w internecie...  Powiedziałeś że jest wolność słowa. Nie uderzyłem cię bo jesteś jak ogryzek. Ja każdemu z was życzyłbym żeby was to spotkało, kiedy na waszą rodzinę plują, na ciebie... - bronił się sportowiec.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL