Reklama

Reklama

Bernard Hopkins rozmawia o ostatniej walce w karierze

Wspaniały Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO) ma już na karku ponad pięćdziesiąt jeden lat, a mimo wszystko wciąż należy do ścisłej czołówki wagi półciężkiej. Legendarny "Kat" spotkał się z przedstawicielami stajni Golden Boy Promotions, by porozmawiać o tegorocznej walce, jaką ten wybitny pięściarz miałby się pożegnać z kibicami.

Nie ustalono jeszcze nic konkretnie, ale Eric Gomez - wiceprezydent grupy przyznał, że sławny filadelfijczyk chciałby zaboksować do końca tego roku.

Reklama

- On jeszcze nie skończył i chce stoczyć pożegnalny bój. Ciągle trenuje i pozostaje w wysokiej formie, dlatego nie ma zamiaru toczyć tak zwanej walki na przetarcie. Zależy mu na występie jeszcze w tym roku, ale jeśli pojawiłaby się jakaś bardzo atrakcyjna opcja, to być może zawalczyłby na początku przyszłego - stwierdził Gomez.

Przypomnijmy, że Hopkins pobił rekord wszech czasów w liczbie skutecznych obron tytułu mistrza świata wagi średniej, a potem - już w dywizji półciężkiej, został najstarszym czempionem w historii boksu zawodowego.

Dowiedz się więcej na temat: Bernard Hopkins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje