Reklama

Reklama

Bermane Stiverne - Chris Arreola o pas WBC wagi ciężkiej

Federacja WBC wytypowała pięściarzy, którzy powalczą o należący do niedawna do Witalija Kliczki pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Pojedynek o tytuł stoczą Bermane Stiverne (23-1-1, 20 KO) i Chris Arreola (36-3, 31 KO).

Będzie to rewanż pięściarzy za walkę z kwietnia tego roku, którą po dwunastu ciekawych rundach Stiverne wygrał jednogłośnie na punkty.

Federacja zarządziła natychmiastowe negocjacje między obozami pięściarzy. Jeśli promotorzy nie dojdą do porozumienia, organizatora wyłoni przetarg.

WBC planuje również walki, które będą miały status ostatecznego eliminatora i wyłonią dwóch obowiązkowych pretendentów do tytułu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama