Reklama

Reklama

Bellew i Haye znów się spotkają. "Topór wojenny zakopany"

Dziś wieczorem dojdzie do kolejnego spotkania Tony'ego Bellewa (30-2-1, 20 KO) z Davidem Hayem (28-4, 26 KO) - tym razem przy ringu. Obaj Anglicy będą pracować jako eksperci telewizji Sky Sports podczas gali w O2 Arena Londynie.

Bellew dwukrotnie pokonał Haye'a w walkach, które poprzedzały ostre wymiany zdań. Po nieudanym rewanżu, który miał miejsce na początku maja, Haye zakończył bokserską karierę.

Przed dzisiejszym spotkaniem Bellew podkreśla, że darzy swojego rodaka dużym szacunkiem i nie zamierza wracać do tego, co działo się w przeszłości.

"On wie, jak duży mam do niego szacunek jako boksera i sportowca. Był najlepszy, fantastycznym w tym, co robił, do tego posiada naprawdę dużą wiedzę o boksie. Dobrze analizuje walki, zna wszystkie style, wie, co działa, a co nie" - stwierdził.

"Chciałbym, żeby David był równie wspaniałomyślny jak ja, ale zobaczymy. Topór wojenny zakopany, wszystko już skończone, ale nigdy nie wiadomo. Przez ostatnie dwa lata ze sobą pogrywaliśmy, ale tak jak mówię, zawsze go szanowałem i podziwiałem jako pięściarza" - dodał.

Główną atrakcją wieczoru w O2 Arena będzie pojedynek Josepha Parkera (24-1, 18 KO) z Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO). Transmisja od 20:00 w Polsacie Sport.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama