Reklama

Reklama

Artur Szpilka zmierzy się z Łukaszem Różańskim 8 maja w Rzeszowie?

Wydaje się, że po małej sadze kontraktowej z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) panowie doszli do porozumienia i 8 maja podczas gali w Rzeszowie dojdzie do pojedynku pięściarza z Wieliczki z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Stawką pojedynku ma być pas WBC International wagi bridger, a cała impreza będzie transmitowana w systemie PPV.

Starcie z Różańskim ma być dla Szpilki ostatnim w barwach grupy Knockout Promotions. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej długo negocjował warunki umowy na walkę z Łukaszem Różańskim. Jeszcze 10 marca "Szpila" grzmiał na Twitterze. - Dzisiaj proszę o kontrakt, bo naprawdę mam już tego dość - pisał do Andrzeja Wasilewskiego. 

Na tę wiadomość szybko odpisał promotor. - Artur, weź coś na uspokojenie. Rozmawialiśmy wczoraj 2 razy, z Jackiem rozmawiałeś wczoraj z 5 razy, dzisiaj już piszesz i dzwonisz do Jacka i do mnie od 8.00 rano... a umówiliśmy na wczesne popołudnie... - skwitował Wasilewski, ale Szpilka nie był mu dłużny. - I będę nap,,, do was do oporu, bo ile można czekać - odpowiedział mu Szpilka. 

Prawdopodobnie jednak panowie doszli do porozumienia. Najbardziej pewną datą jest 8 maja, co potwierdził nam dyrektor sportowy KnockOut Promotions Jacek Szelągowski. 

O PPV słyszymy już od dłuższego czasu. Dziś komentator TVP Sport Piotr Jagiełło wspomniał na Twitterze, że być może za platformę z systemem PPV będzie odpowiedzialna firma, która również pracuje przy produkcji m.in. FAME MMA. Chodzi o narzędzie StreamOnline, współpracujące jako player nie tylko z organizacją FAME, ale również z FEN-em, Gromdą, Punchdownem. 

Tego nie potwierdził jednak Andrzej Wasilewski, choć PPV jest pewne. - Nie ma jeszcze kompletnie żadnych decyzji w tej sprawie, więc ktoś głupoty opowiada - napisał na Twitterze Wasilewski, jednocześnie odpowiadając na inny post. - Moim zdaniem bardzo dobra walka na PPV. Emocje. Oprócz tego i tak nie było możliwości zrobić jej inaczej - zapewnia szef Knockout Promotions.

Reklama

KSW 59. Oglądaj transmisję walki m.in Mariusza Pudzianowskiego w serwisie Ipla.tv! Nie możesz tego przegapić. Kliknij TUTAJ i zagwarantuj sobie dostęp już teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje