Reklama

Reklama

Artur Szpilka zadowolony ze współpracy z nowym trenerem

Trener Roman Anuchin przypadł du gustu Arturowi Szpilce (22-3, 15 KO). Po kilku dniach wspólnych treningów w Hiszpanii Artur wraca do kraju, ale wygląda na to, że to współpraca na dłużej.

"Megapozytywnie. Fajny człowiek, ale bardzo wymagający" - napisał były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej po pierwszym treningu.

"Wracamy do domu bardzo optymistycznie nastawieni na przyszłość. To był powrót do podstawówki bokserskiej, a zarazem studia. Teraz czekamy na ruchy promotora Andrzeja Wasilewskiego" - dodał.

Szpilka w ostatnim występie w połowie listopada pokonał pomimo nokdaunu na punkty Mariusza Wacha. Wtedy w jego narożniku stał jeszcze nieżyjący już niestety Andrzej Gmitruk.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama