Reklama

Reklama

​Artur Szpilka przedstawił fanom nowego członka rodziny

Pięściarz Artur Szpilka jest znany z zamiłowania do zwierząt, szczególnie psów. Do uroczego, miniaturowego bulteriera wabiącego się "Cycu", zawodnik dokupił prawdziwego zawodnika wagi ciężkiej, psa rasy "American Bully XL". Nowy pupil pięściarza ma dopiero siedem tygodni.

- Chciałbym wam przedstawić nowego członka mojej rodziny, prawdziwy zawodnik wagi ciężkiej, Pumba - mówi "Szpila" na Facebooku, ciesząc się niczym dziecko, że będzie miał w domu drugiego pieska.

- Pumba na razie jest jeszcze bardzo malutki, ale będzie nas dwóch. "Cycuś" to kogucik, a "Misiuńcia" (Kamila Wybrańczyk, dziewczyna Szpilki - przyp. red.) waga piórkowa. Będzie rodzinka bokserska - raduje się od ucha do ucha najpopularniejszy polski pięściarz, który coraz częściej korzysta z możliwości transmisji wideo na żywo.

Prawdziwa zabawa zaczęła się w momencie, gdy Pumba pierwszy raz został wpuszczony do mieszkania, a radość Szpilki była nie do opisania. Sportowiec nie kontrolował potoku słów.

Reklama

- Jest braciszek, twój braciszek, "Cycuś". Patrz, jaki kochany, całuje tatusia. Będziesz miał kochanego braciszka. Musisz go kochać i szanować - mówił "Szpila".

Branżowe portale informują, że "American Bully" są jeszcze bardzo młodą, ale prężnie rozwijającą się rasą psów. Swoją mocną budową przypominają amstaffy oraz pitbulle.

Niektórych fanów Szpilki zbulwersowało, że szczeniakowi zostały przycięte uszy. Dziewczyna pięściarza odpierała zarzut, przekonując, że to dopuszczalna praktyka za oceanem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama