Reklama

Reklama

Artur Szpilka - Łukasz Różański. Gorąco na ważeniu

W niedzielę w Rzeszowie, przy wsparciu własnej publiczności Łukasz Różański zmierzy się z Arturem Szpilką. Obaj nie darzą się sympatią, a gorąco było już na ważeniu.

Gala Knockout Boxing Night 15 pod wieloma względami będzie nietypowa. Po pierwsze odbędzie się w niedzielę. Odbędą się też dwie walki influencerów, którzy próbowali już swoich sił w MMA, a teraz zaprezentują się w boksie.

Duże emocje wzbudza pojedynek Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Obaj podgrzali atmosferę już na ważeniu. "Fit Dzik" obsypał rywala... złotówkami, po czym doszło do przepychanki.

Tak gorąco nie było pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim, choć obaj nie darzą się sympatią. W piątek, podczas treningu medialnego odbyli bardzo długie face to face. Trwało ono prawie 120 sekund.

Reklama

Szpilka ma dużą grupę wsparcia

Podczas sobotniego ważenia aż tak długo nie mierzyli się wzrokiem. Mieli sobie jednak sporo do powiedzenia, ale ciosy zostawili na jutrzejszą walkę, która będzie głównym wydarzeniem gali Knockout Boxing Night 15.

W niedzielę publiczność, która w połowie wypełni halę na Podpromiu, w większości wspierać będzie Różańskiego. Na ważeniu jednak duży aplauz wzbudził Szpilka. Przywiózł on jednak do Rzeszowa sporą grupę wsparcia, w której są m.in. jego partnerka Kamila Wybrańczyk oraz Michał Materla i Michał Cieślak.

Dodatkową stawką walki Szpilki z Różańskim będzie pas WBC International w nowej kategorii wagowej w boskie zawodowym - bridger. O pasy interkontynentalne federacji IBF powalczą też Mateusz Masternak i Adam Balski oraz Paweł Stępień i Denneb Diaz.

Knockout Boxing Night 15. Szpilka - Różański. Wyniki ważenia:

Artur Szpilka (101,5 kg) - Łukasz Różański (101,2 kg) - o pas WBC International

Mateusz Masternak (90,5 kg) - Adam Balski (90,3 kg) - o pas IBF Intercontinental

Paweł Stępień (78,9 kg) - Deneb Diaz (78,2 kg) - o pas IBF Intercontinental 

Michał Choiński (95,9 kg) - Bartosz Graczyk (92 kg)

Szymon Wrzesień (99,6 kg) - Tomasz Łomnicki (116,6 kg)

Damian Kiwior (70,8 kg) - Pablo Mendoza (70,7 kg)

Aleksander Bereżewski (68,5 kg) - Bronislaw Kubin*

*pięściarz zostanie zważony po dotarciu do Rzeszowa

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje