Reklama

Reklama

Artur Szpilka: Andrzej Wawrzyk zrobi Krzysztofowi Zimnochowi dziecko

Po wczorajszym zwycięstwie Krzysztofa Zimnocha (20-1-1, 13 KO) nad Marcinem Rekowskim promujący go Tomasz Babiloński wyszedł z pomysłem skonfrontowania pięściarza z Białegostoku z Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO). Co o tym myślą Andrzej Wasilewski i Artur Szpilka (20-2, 15 KO)?

- Bardzo ciekawa walka - stwierdził Wasilewski, promotor "Guliwera".

- Przecież Wawrzyk zrobi mu dziecko - skwitował natomiast w swoim stylu "Szpila", który swego czasu pozostawał w ostrym konflikcie z Zimnochem. Zresztą Wawrzyk nie ukrywa, że nie pała miłością do Krzyśka i wczoraj kibicował Rekowskiemu.

- Byłaby zła krew, a i poziom sportowy byłby wysoki. Chciałbym tej walki - mówi szef stajni Babilon Promotion.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy