Reklama

Reklama

Arłowski do Tysona: Jedna runda w boksie, druga w MMA

Kolejka chętnych do Mike'a Tysona robi się coraz dłuższa. Kolejnym, który zgłosił swoją gotowość do walki z dawnym królem wszechwag, jest Andriej Arłowski, były mistrz UFC wagi ciężkiej.

Białoruski "Pitbull" tydzień temu wygrał walkę na gali UFC Fight Night 171. Teraz złożył propozycję walki Tysonowi. I żeby mieli równe szanse...

- Jedna runda w boksie i jedna runda na zasadach MMA - proponuje Arłowski. - Mike to legenda. Kiedyś miałem w pokoju jego plakat. Nie byłbym gotowy na pełną walkę bokserską, więc moglibyśmy zrobić jedną rundę w boksie, a drugą w MMA. Kiedyś chciałem się spróbować w boksie. Plan był taki, żeby odnieść dziesięć zwycięstw i spotkać się z jednym z braci Kliczko. Miałem jednak problemy zdrowotne, przegrałem też z Fiodorem Emelianenką i odpuściłem - dodał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy