Reklama

Reklama

Anthony Joshua: Zobaczycie moje odrodzenie

- Fury? Traktuję tę walkę jak każdą inną - mówi Anthony Joshua (23-1, 21 KO), zunifikowany mistrz IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, który w przyszłym roku prawdopodobnie stoczy dwie walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) o pełną dominację w królewskiej kategorii i wszystkie pasy.

- Dostałem lanie. Zostałem mocno pobity i musiałem się po tym wszystkim pozbierać. Udało się, teraz kibice zobaczą moje odrodzenie. Wszyscy zdążyli już mnie skreślić po wpadce z Ruizem. Wierzę jednak, że jestem stworzony do tego, by zdominować obecną erę wagi ciężkiej - kontynuował AJ.

- Chcę tworzyć historię. Fury? Po prostu kolejny rywal na mojej drodze. Nie mogę się już doczekać tych przepychanek słownych, promocji, a na końcu walki - dodał Joshua, który póki co odbębni obowiązkową obronę z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy