Reklama

Reklama

Anthony Joshua wystąpi 26 listopada w Manchesterze

Anthony Joshua (17-0, 17 KO) w drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF zaboksuje 26 listopada podczas gali w Manchesterze.

Pomimo sporych różnic pomiędzy promotorami nadal głównym faworytem do starcia z angielskim gladiatorem pozostaje Kubrat Pulew (23-1, 12 KO). Ostateczna decyzja, co do rywala, zapadnie na pewno do końca miesiąca. Nieoczekiwanie w gronie kandydatów znalazł się teraz David Price (20-3, 17 KO), który niedawno ogłosił światu, że znokautował Joshuę pięć lat temu podczas sparingu.

- Kiedy rozpoczynałem zawodową karierę, jeździłem po całym kraju i cieszę się z powrotu na północ - mówi Joshua, który pięć ostatnich potyczek stoczył w hali O2 Arena w Londynie. Tym razem będzie to obiekt Manchester Arena. Anthony zaboksował tu dwa lata temu, pokonując Konstantina Airicha w połowie trzeciej rundy.

Reklama

- Nie mogę się już doczekać, by wrócić do Manchesteru i pokazać tamtejszym kibicom, jak duże postępy poczyniłem przez te dwa lata.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy